3’ü Bir Arada Nedir?

SON YILLARIN VAZ GEÇİLMEZ ALIŞKANLIK YAPAN TADI; 3’Ü BİR ARADA TEHLİKESİ!..

İçeriği 3 zehirden oluşur; yakılmış kakao ve yakılmış fındık kabuğu öğütülerek kahve görüntüsü ve tadı verilmiş, koklandığında yanığı hemen fark edilir. İnsan vücudundaki görevi hormon değişikliği yapmak, yanına bir de süt tozu ilave edilmiş. Süt tozu bildiğimiz sütün kimyasal maddelerle yakılarak süt özünün dibe çökmesidir.

Sonra içine melamine katılır, melamine katılmasa olmaz. Melamine petrol maddesidir süt tozundaki proteini açığa çıkartır, melamine bildigimiz tabaklarda kullanılan petrol maddesidir, süt tozunda mutlaka kullanılır. Süt renk olarak beyazdır fakat kimyasal maddeler kullanılarak sütü yakıp özütünü ortaya çıkartırlar sonra o yakılan özütü beyaza döndürmek için melamine ve erkaster kullanılır tam beyaza döndüremeselerde kemik rengini anımsatan sarımsı bir renk alır, insan vücuduna girdiğinde karaciğerin baş belasıdır, karaciğere yağ toplatır, karaciğer yağlanması olur, sonra vücut yağlanır damarlara kadar yağ tutar. Bu süt tozu hazır mamalarda hazır çorbalarda bebe büskülerinde ve marketten aldığınız her yoğurtta vardır.

3’ü bir aradaki tatlandırıcı kavrulmuş kakao ve nescafede bulunan fındık kabuğu unu ile birleşince KANSERİN adı başlar. Unutmayın alışkanlık yapan her gıda zehirdir, alışkanlık yapsın diye üretilmiştir.

Bir günde iki paket sigara içmek ile 3 fincan nescafe içmek aynıdır, tek fark biri dumanlı zehir diğeri melaminli zehir.

İkiside aynı yere götürür kansere… [Gıda Mühendisleri Tebliği]

Alıntıdır.